Připravujeme
a nadcházející akce, kde nás můžete vidět.

 

 


Era pomáhá regionům

Získali jsme finanční podporu z projektu: Era pomáhá regionům

Naše skupina se zúčastnila v loňském roce soutěže „Era pomáhá regionům„ kdy Era rozdělila 100.000 korun mezi tři nejzajímavější projekty v každém regionu. Jedná se o projekty týkající se zkvalitnění životního prostředí pro obyvatele daného regionu, ať už jde o seniory, nemocné, děti či handicapované. 


Získali jsme 30.500 korun, které hodláme použít na pomůcky pro psovody a pro psy, ale také na zvyšování odborné způsobilosti týmů v podobě školení nebo seminářů.

 

Děkujeme tímto Eře za podporu

Pomáháme s Vámi

 

Ráda bych Vás všechny informovala, že náš spolek Canisterapie Kladno z.s. stal vítězem v programu Tesco – Pomáháme s Vámi v regionu Kladno + Stochov.

O našem vítězství rozhodli svými hlasy mnozí zákazníci a zaměstnanci prodejen Tesca. Program Tesco – Pomáháme s Vámi byl v letošním roce představen poprvé. Cílem tohoto programu bylo ukázat zákazníkům Tesca, že v našem regionu jsou organizace a lidé, kteří dlouhodobě pracují ve prospěch právě jejich komunity a přispívají k příjemnějšímu životu v daném místě. Uspěli jsme i navzdory velmi silné konkurenci, zároveň bychom chtěli všechny vyzvat k podpoře konkurenčních projektů, protože v oblasti sociálních služeb není rivalů ale kolegů a my samotní si jejich práce vážíme a smekáme před jejich činností.

 

Děkujeme všem, kteří pro náš projekt hlasovali a budeme se těšit brzy naviděnou na nějaké akci.


Děkujeme za podporu, které si nesmírně ceníme.

 

Hanka Trachtová – PR manager Canisterapie Kladno

Stálý úsměv na líci zajistí vám hafíci.

© 2020 Canisterapie Kladno z.s.