2022

Fotogalerie akcí a poděkování 

AKCE ZA ROK 2022

Zahrada 2.jpg

Další canisterapie s klienty Zahrady Kladno, kdy jsme využili slunečné počasí a v menších skupinkách si společně užili pobyt s pejsky v Sítenském údolí.

Zahrada 3.jpg
Zahrada 1.jpg
Nouzov.png

V pátek 04. února jsme navštívili Dům Slunce v Nouzově, já s Ebinkou a Maruška s Barčou. Nejprve jsme chvilku bloudili ale nakonec jsme úspěšně našli a dorazili. Klienti už netrpělivě čekali za dveřmi ale my jsme se museli ujistit že jsme zdraví, což jsme byli. Velmi přátelsky nás uvedli do společenské místnosti, kde už někteří netrpěliví si začali hladit pejsky. Maruška velmi krásně uvedla Barču, která všechny ráda kontrolovala co dobrého mají. Nakonec jsme si užili úchvatný koncert jednoho z klientů, který zpaměti hrál na klavír. Moc se těšíme na další setkání. S poděkováním a pozdravem Kamil a Maruška s Ebčou a Barčou.

Nouzov 5.jpg

A máme tady report a pár fotek ze sobotní návštěvy Alma Mater, kde s Monikou a Debbie byla Anicka s Eliškou. Byly jsme u klientů na druhém patře. Převážně jsme měli kontakt s klienty v sedě přes hlazení a povídání si, někteří klienti si udělali procházku po chodbě s pejskem po boku a nakonec Debbie s Eliškou doprovodili pana Káju po procházce chodbou do pokoje. Oba pejsci moc pěkně pracovali, povedlo se jim navázat hezky kontakt s klienty a vyvolat často i jejich úsměv.

Alma 2.jpg
Alma 3.jpg
Alma1.jpg

V sobotu jsme opět v hojném počtu se 7 pejsky navštívili Zahradu Kladno. Rozdělili jsme se na 3 skupiny a rozešli se do všech stran. Strávili jsme pěknou hodinku pohybem, povídáním i o jiných zvířátkách, než jsou pejsci, házením a všemožným muchlováním, voděním pejsků a tak.... Někteří pejskové si za odměnu odnesli plyšáky a my všichni ostatní dobrý pocit z pohybu na čerstvém vzduchu a smysluplně stráveném čase. Děkujeme za účast Idě a Martině se Špejlou, Míše a Marcelovi s Yukonem, Lindě s Lili, Marušce s Barčou, Davidovi s Molly, Petře s Arťou a Daně s Ritou.

Cvičák 19.03.2022.jpg
Radost v Alma Mater, 03. dubna 2022

V neděli jsme byli na jedné z dalších pravidelných návštěv s našimi pejsky v Alma Mater. Tentokrát přišli tři pejsci Logen, Yukon a Debbie. A navíc jsme měli s sebou úžasnou asistentku Terezku, dceru jedné ze sestřiček, která byla parťačkou Deborce.  Odměnou nám byly úsměvy, dobrá nálada klientů a chuť pracovat s pejsky. 

IMG-20221115-WA0032.jpg
IMG-20221115-WA0018.jpg
IMG-20221115-WA0022.jpg
IMG-20221115-WA0019.jpg

V rámci naší pravidelné činnosti, kam Monča s Petrem docházejí jsou Velvary. U 6 klientů, průběžně pracují na upevnění a zlepšení komunikace, motoriky a dalších dovedností klientů pomocí pejsků. Monika i Petr mají smečku 5 psů, z níž každý disponuje určitou dovedností, proto se dokážou přizpůsobit různým tipům klientů se speciálními požadavky.