Historie

Naši bývalí členové

Velké poděkování patří našim bývalým kolegům, kteří s námi v minulosti rozdávali radost. Bohužel nemohli v této činnosti pokračovat, ať z osobních či pracovních důvodů. Patří jim naše velké poděkování.

Emma Elisa 

majitel psa: Hana Procházková

 

Emička je malá kníratá psí dáma barvy pepř a sůl, která se až v dospělosti rozhodla rozdávat nejen dětem radost a smích. Díky své mírné povaze a přítulnosti je vždy středem pozornosti a sama vyžaduje kontakt s každou volnou rukou. Navštěvuje se svou dovádivou dcerkou školu v Unhošti. Ve volném čase ještě ráda řádí na agilitách a trénuje poslušnost.

Alisa Aritimi

majitel psa: Lukáš Procházka

 

Alisa je malá kníratá psí slečna barvy pepř a sůl, která se narodila jako třetí štěně Emičce Aritimi. Již od mala je vedena k rozdávání rodosti dětem, což jí samotné činí nesmírné potěšení a tak se ruku v ruce s hromadou pamlsků bahní v přítomností dětských ručiček. Stejně jako mamka navštěvuje kurzy poslušnosti a začíná se poohlížet po agilitách.

Andy

majitel psa: Věra Pelcová

 

Andík je pes plemena flat coated retriver, čokoládový, tedy hnědý. Do naší rodiny jsme ho přivezli 7.října 2012, týden po odchodu našeho černého hovawarta. Proto jsme chtěli hnědého, ne černého pejska. Uvítal ho náš druhý pejsek, zlatý retriver, sedmiletý Badík, s kterým vyrůstá. V této chvíli je to pubertální, veselý, přátelský pes. Stále vyhledává společnost, chce si hrát, aportovat, o něco se tahat, něco kousat. Badíka naučil přetahovat se o něco, Badík ho učí zase jiné věci.  Pokud má naši společnost, je spokojený, hodný pes, ale pokud ne, rád zahradničí jako první z našich doposud čtyř pejsků. Má rád vodu a loví rád kameny. Je mladý, rychlý, přátelský, prostě uličník, který má velmi rád děti, ale i ostatní lidi a pejsky. Bude dělat  také společnost dětem v Mateřské škole Sluníčko Kladno, Pařížská 2204, na které se moc těší.

Ennie

majitel psa: Zuzana Černá

Ennie je ještě štěněčí australská ovčanda. Je hravá, veselá, občas trochu zlobivá, ale odmalička miluje lidi i ostatní zvířátka. Říká se, že tříbarevní pejsci přináší štěstí, proto budem rády, když štěstí a radost rozdáme těm, kteří to potřebují. Kromě canisterapie se ještě věnujeme agility a poslušnosti, takže kromě Garcu, kam začneme docházet, nás můžete potkat také na cvičáku.

Banjo

majitel psa: Petra BukováBendži je labradorský retriever a nedávno oslavil své 1. narozeniny. Je to psí "puberťák", takže uvidíme kam se společně dopracujeme. Jeho živější povaha napovídá, že je to pěkné kvítko, ale opak je pravdou - lidi přímo miluje. S námi se můžete setkat v zařízení Garc Kladno, kam se

připravujeme pravidelně docházet.

 

Benny

majitel psa: Pavlína Franková

​Ahojky jsem Benny. Jsem velmi přátelský a miluji děti. Rád si s nimi hraji na schovávanou a na honěnou. Když chci, tak mě nikdo nechytí, ale někdy se raději vzdám a nechávám

se od všech drbat. Za pamlsky si mě nikdo nekoupí, ale za podrbáni na bříšku udělám cokoliv.

Eimi
majitel psa: Martin Rulíšek


Eimi je mladá fenka Zlatého retrívra, její barva je však bílá, ovšem když venku není bláto. Její štěněcí​ povaha se vážně nezapře, do všeho jde po hlavě, s vervou a s nadšením objevuje nové věci. Ze všeho má velikou radost. Hrozně ráda se mazlí, miluje děti a všechny živé bytosti. Momentálně se s ní můžete setkat v Mateřské škole Kladno, Švýcarská 2520, nebo na jednorázových akcích pořádaných naší organizací.

Eliška

majitel psa: Terezie Rulíšková

 

Eliška je fenka Zlatého retrívra a svému psímu plemenu dělá opravdu čest. Je to vážně zlatíčko. Je to již dáma ve středním věku, kterou nic nerozhází, bere vše s nadhledem, v klidu a to je poznat již na první pohled. Svou přízeň dlouhodobě rozdávala ve speciálních školách slunce a jejích přidružených zařízeních. Nyní se s ní můžete setkat v Mateřské škole Kladno, Švýcarská 2520, nebo na jednorázových akcích pořádaných naší organizací. Když k Vám pomalou a rozvážnou chůzí, vysmátý od ucha k uchu a s vrtící oháňkou přijde Zlatý retrívr, nemůžete se zmýlit, bude to určitě Eliška.

Geree

majitel psa: Jenifer Veselá

 

Geree oficiálně Fanny Lusika je 6 letá fenka Border kolie, věnuje se především agility okrajově i dalším psím sportům. Ačkoliv je pleneme známe svým temperamentem s nevyčerpatelnou zásobou energie u starších lidí nebo malých dětí se mění na extrémě klidného beránka.

Sára

majitel psa: Lenka Vostárková

 

Já jsem Sára a moje panička Lenka. Jsem moc veselá a hravá, nejvíc mám ráda mňamky a potom 

míčky. Když slyším, že Lence něco upadne, to běžím, abych to sebrala a podala, pak za to něco 

dostanu a to se vyplatí. S Lenkou ráda jezdím autem, tam mám svůj pelíšek a misku s vodou. 

Zastavíme potom v lese, u rybníka nebo taky u dětí, kde je legrace. No a taky u seniorů, tam si někdy i 

lehnu k nim do postele.  Oni mi dávají různé dobroty nebo mě česají. 

Mooc ráda plavu, no jsem prostě ,labrouš. Lenka mi hází míčky pomocí takové pálky a to je  daleko. To je príma ani kačeny a labutě mě nezajímají.

Tak Vás zdravím a těším se na Vás !

S pozdravem Lenka Vostárková

Jessie

majitel psa: Jana Korseltová

 

Bárt 

majitel psa: Gabriela Krejsová

Ahoj, mé jméno je Bart a jsem pes původu nejistého. Našli mě jako půlroční štěně pobíhat někde po silnici. Byl jsem dost nezvladatelný divoch, paničku ani nenapadlo, že bych mohl někdy fungovat jako pes Canisterapeut. Páni, co já se navyváděl lumpáren, výčet všech  mých excesů by stačil na román. Ale panička využila můj temperament a ochotu učit se novým věcem při mém systematickém výcviku. Novým kouskům se učím s velkou  chutí a zápalem. A tak jsem ve skupině za klauna, který hlavně na veřejných akcích baví publikum svými kousky . Chodíme s paničkou do Dětského centra v Rozdělově, kde mám spoustu kamarádů. Jsou moc rádi, když si se mnou můžou zacvičit, moc je baví, že je poslouchám. Taky máme rádi hru na schovávanou . V klidu dlouho nevydržím, ale to dětem vůbec nevadí.