© 2017 Canisterapie Kladno z.s.

Stálý úsměv na líci zajistí vám hafíci.

Za Duhovým mostem

Naši pejsci jsou tím nejcennějším, co máme. V životě přijdou velmi smutné chvíle, kdy se musíme rozloučit. Děkujeme našim pejskům, kteří už jsou bohužel za Duhovým mostem. Děkujeme, že jste tu s námi byli a pomáhali nám dělat svět hezčím. Jsme na vás hrdí, milujeme vás a je nám ctí, že jsme vás mohli doprovázet na tomto světě. V naších srdcích zůstanete navždy!

Několik pravdivých citátů o vás:

 

  • Pes není smyslem života, ale dává životu smysl.

  • Pouze majitelé psů dokáží pochopit lásku, kterou jim dávají, a strašlivou bolest, když odejdou...

  • Když už tě pes jednou miluje, miluje tě navždy, nezáleží na tom, co uděláš, co se stane nebo kolik času uběhne.

Kenny

majitel psa: Martina Fialová

věk: 13 let

Kenoušek  byl ohromný pes jak svoji váhou tak i svým srdíčkem. V naší skupině Canisterapie Kladno začínal jako jeden z prvních pejsků. Svojí velkostí vypadal jako velký ostrý pes, ale jakmile ho někdo podrbal za ouškem nebo mu dal piškotek získal si h o tím. Kenoušek do roku 2015 vykonával canisterapii pravidelně pak odešel do důchodu v klidu odpočívat a celý den prospat J.

Bohužel 3.3.2017 nám Kenoušek ve věku krásných 13 psích let odešel do psího nebíčka.

Moc nám všem chybí byl to můj parťák do nepohody a za celý svůj život a svoji canisterapeutickou kariéru vykouzlil úsměv na tváři mnoho lidem…dospělím, seniorům i dětem.

Byl to prostě „pan pes“….

 

Jessie

majitel psa: Míša Krausová

věk: 6 let

Jessie nás opustila ve veku 6 let. Po zákeřně nemoci která si nevybírá ani mezi pejsky, odešla námi milovaná psi slečna, která rozdávala radost nejen v rodině ve které žila, ale i ostatním zejména dětem.
Dokázala rozesmát ale i utěšit naše srdíčka i dušičku. Byla nesmírně pohodová, ale zároveň velmi pracovitá co se tyče canisterapie.
Jessie moc ti děkuji za prožitá léta s tebou, moc nám všem chybíš.

Česťa

majitel psa: Táňa Tatíčková

věk: 3 roky

Česťa psí kluk dlouhosrsté kolie, který měl moc rád běhání po lese, nošení šišek a klacků, moc rád cvičil a také měl rád psí slečny. Pokaždé, když někde čekal, byl kolem něho shluk dětí i dospělých. On pozornost zvládal výborně. Byl nejen krásný vzhledem, ale především psí duší. Měl lidi moc rád. Bohužel genetické postižení ukončilo život našeho milovaného rošťáka Česti ve věku 3 let. Moc nám chybí. Nezapomeneme na rošťáka Česťu.

Ája
majitel psa: Viera Szegenyová

věk: 13 let

S fenkou zlatého retrívra, canisterapii dělali asi 5 let, chodili do dětského stacionáře Zvonek v Kladně, do GARCu ke starším lidem, do Střediska pomoci ohroženým dětem ROSA, příležitostně na nějaké akce do různých základních škol a domovů důchodců, do Domu rodin ve Smečně, na Den Země v Sítenském údolí a Dny města Kladna na Sletišti a navštěvovali dlouhodobě speciální školu Slunce na Stochově. Ája byla přátelská, nesmírně tolerantní a trpělivá, mazlivá a mírná. Do posledních dnů ji kontakt s lidmi a dětmi velmi těšil. Moc nám chybí.

 Besinka
majitel psa: Lada Mojžíšová

věk:

Malá černá psí dáma, co dokázala vykouzlit úsměv. Ať to byl dědeček a nebo vnučka a pohladila ji jejich ručka, nemocný nebo zdraví v tu chvíli byli všichni hraví a tohle mě právě nejvíce bavilo.